ШКОЛЯРІ – основні учасники Акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»!

Різке потепління після суворої зими вивело на подвір’я та городи у парки та сквери численну кількість природолюбів. Щорічна весняна Акція набирає обертів!
Вчора, 12 квітня 2018 р., проведено озеленення території навколо Завадківської ЗОШ І-ІІІ ст. Відповідно до умов Акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках», на прохання дирекції Завадківської школи адміністрацією нацпарку було виділено посадматеріал для озеленення садиби даної школи.

Наймолодші учасники віднеслися до поставлених їм завдань дуже відповідально, за що дякуємо усім, хто їх навчає і виховує. Дівчатка і хлопчики, немов заряджені позитивом весняного сонця, ретельно і старанно висаджували алеї з лісових видів дерев, щоразу перепитуючи старших «А коли ми побачимо ці дерева вищими за себе?», «А скільки часу потрібно, щоб ці дерева почали цвісти і плодоносити?», «Який максимальний вік оцих дерев?»,… Врешті-решт, кожен школярик старався посадити «своє» дерево для нащадків, що й ставилося за мету перед початком проведення даного заходу.

Озеленили територію перед школою з врахуванням побажань наймолодших «ландшафтних архітекторів» – школярів 5-7 класів. Їхні ідеї – дуже цікаві. Молодці!
Отже, Акція НПП «Сколівські Бескиди» - «Посади дерево для нащадків!», залишить за собою багато позитивних емоцій і ще більше дерев!
Нагадуємо, що цьогорічна весняна Акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках!» триватиме до 21 квітня – Дня довкілля.

Леся Джуфер, провідний інженер
з лісовідновлення НПП «Сколівські Бескиди»