Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Семінар з велотуризму

15 по 20 серпня відбувся краєзнавчо-пізнавальний семінар «Еко-Логіка – транскордонний велотуризм на територіях природно-заповідного фонду на кордоні держав, регіонів та культур» організований Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА у співпраці з Асоціацією гірських провідників «Ровінь».

Семінар відбувся в рамках проекту «РовеЛовеРозточчя – разом попри кордони», який був реалізований завдяки Грантовому контракту відповідно до програми Євросоюзу PL-BY-UA 2014-2020.

Участь в семінарі взяли представники національних та регіональних парків, зокрема: Яворівський НПП, НПП «Сколівські Бескиди», НПП «Бойківщина», Регіональний ландшафтний «СтільськеГорбогір’я», Регіональний ландшафтний парк «РавськеРозточчя», Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», а такожнаукових та навчальних закладів, зокрема: Інституту екології Карпат НАН України та Львівського національного університету ім. Івана Франка ігромадських організацій з велотуризму, рекреації та ін.
Впродовж шести днів учасники семінару відвідали та ознайомились із рекреаційно-туристичною діяльністю та інфраструктурою Яворівського НПП,НПП «Кременецькі гори», НПП «Північне Поділля», НПП «Дністровський каньйон», Карпатський НПП, НПП «Синевир», НПП «Ужанський», НПП «Бойківщина». Відвідали також Музей екології гір (Карпатський біосферний заповідник) та низку замків Тернопілля.

Під час переїзду учасники семінару заслухали цікаві лекції про організацію велотурів, принципи та методи створення туристичних веломаршрутів тощо. Підсумком проведеного семінару стало розробка веломаршрутів на теренах чотирьох областей Західної України –два для Львівської та по одному для Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської.

Джерело : https://leopolis.news/post/48225/zavershyvsya-seminar-z-veloturyzmu-shcho-vidbuvsya-u-chotyroh-oblastyah-zahidno-ukrany-foto

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі