Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Щодо проведення операції «Нерест-2017» та дотримання сезону тиші у 2017 році

Операція «Нерест-2017» спрямована на заборону вилову риби та інших водних біоресурсів. В цей період заборонено рибальство та добування водних живих ресурсів. З метою належного стану середовища перебування, шляхів міграції, квітень, травень та червень цього року оголошені місяцями охорони нерестуючої риби. За порушення правил рибальства передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність.

Відповідно до частини п’ять Закону України №322-VIII від 09.04.2015 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, рубок лісу, використання маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах). За порушення вищевказаних вимог передбачена адміністративна відповідальність.
З метою забезпечення нагляду за дотриманням законодавства в рамках операції «Нерест-2017» та дотримання «сезону тиші» з 01.04.2017 р. в цей період буде активізовано службу охорони ПЗФ, та проводитися рейдова і інформаційно - розяснювальна робота серед населення.

Відділ охорони території НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі