Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Розвиток природно-заповідних територій у Карпатах

Сьогодні під такою назвою проходила дискусія в рамках IV Форуму місцевого розвитку, який проходить у м.Трускавець з 25 по 27 червня.


Модератором тут виступив Олексій Балицький - заступник міського гогови м.Трускавця. Спікерами були: Василь Полуйко- заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Ганна Гопко - народна депутатка України, Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, Андрій Білоус - перший заступник голови Львівської обласної ради, Тетяна Терлецька - голова Старосамбірської районної ради, Василь Приндак - заступник директора НПП "Сколівські Бескиди".


Учасники дискусії зосереджували основну увагу навколо підходів до збереження навколишнього природного середовища в регіоні Карпат, презентації національних та регіональних політик охорони довкілля та форм охорони гірських територій.
Ключовими питаннями дискусії були:

Представник від НПП "Сколівські Бескиди" у своїй доповіді наголосив на позитивних моментах заповідання в Львівській області  у 2018-2019 роках, відмітив основні напрямки роботи природно-заповідних територій та, звичайно, було вказано  і на проблемні питання, які зараз стоять перед ПЗФ (виступ додається).

Skolivski Beskydy

 

Науковий відділ

НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі