Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Розпочнімо акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках!»


Вже традиційно, починаючи з 2006 року, у Міжнародний день лісів – 21 березня, стартує всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!». Вона триває впродовж місяця – до Дня довкілля, який цьогоріч в Україні відзначається 20 квітня.

Головною метою проведення даної Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення шкільної молоді з роботами зі збільшення лісистості держави та безпосередня участь молоді у створенні нових насаджень, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.
В рамках всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках!» в НПП «Сколівські Бескиди» планується провести ряд заходів, а саме проведення благоустрою та упорядкування територій садиб лісництв, прилеглих територій, прибирання сміття біля об’єктів короткотермінового відпочинку, упорядкування мурашників, живцювання і щеплення деревних порід на розсадниках.
Всі заходи планується провести за участі учнів шкільних лісництв, громадськості, працівників служби охорони парку.
Покращення естетичного вигляду територій лісництв після осінньо-зимового періоду, благоустрій зон відпочинку та еколого - просвітницьких об’єктів є одним із головних завдань у діяльності служби державної охорони природо-заповідного фонду НПП «Сколівські Бескиди».
Запрошуємо всіх бажаючих прєднатися до нас та взяти активну участь у Акції.

Мар’яна Куликів,
провідний інженер з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі