Результати конкурсу на кращу пасхальну писанку

В рамках виконання програми "Збереження етнокультурної спадщини" та  міжнародного проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджує впроваджує Українське товариство охорони птахів (ТОП) в партнерстві й за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) в НПП "Сколівські Бескиди" проходив конкурс на кращу пасхальну писанку серед школярів Сколівського району.
IMG_2119

Головною метою конкурсу було збереження українських традицій у шкільної молоді, пошук та підтримка талантів у дітей, розвиток декоративно-прикладного мистецтва та допомога дітям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх; побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробуджує в їхніх думках співчуття та розуміння життя в його проявах.

Основними завданнями конкурсу були:
• Розвивати учнівську творчість;
• Виховувати повагу до традицій і звичаїв народу;
• Формувати інтерес та повагу до історичного минулого людства, його легенд і вірувань;
• Прищеплювати любов до народного мистецтва (писанкарства);
• Виховувати естетичний та художній смак, любов і повагу до рідної культури.

Організатори конкурсу: Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Українське товариство охорони птахів, національний природний парк „Сколівські Бескиди” та відділ освіти Сколівської РДА.
IMG_2121_1
Розглянувши і проаналізувавши роботи, подані на конкурс, журі вирішило:
1. Нагородити грошовими преміями переможців конкурсу писанки в номінації «традиційне писанкарство»:
Перше місце – Павлишин Анна-Марія, Бандерич Наталія, учениці 6-а класу Сколівської академічної гімназії
Друге місце – Сович Марія, учениця Сколівської школи мистецтв
Третє місце – Ватагович Святослав, учень 4 класу Козівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ, Мацькович Богдан, учень 8 класу Довжківської ЗОШ І-ІІ ст.
2. Нагородити грошовими преміями переможців конкурсу писанки в номінації «квілінг і орігамі»:
Перше місце – Яцульчак Юлія, учениця 7 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Друге місце – Дзидзан Олег, учень 3-а класу Сколівської ЗОШ І ст.
Маланин Христина, учениця 2 класу Коростівської ЗОШ І-ІІ ст.
Третє місце – Меклеш Юлія, учениця 3 класу Орявської ЗОШ І-ІІ ст.
Колективна робота учнів 2 класу Орявської ЗОШ І-ІІ ст.
3. Нагородити грошовими преміями переможців конкурсу писанки в номінації «бісер та техніка декупаж»:
Перше місце – Малісевич Вероніка, учениця 5 класу Сколівської ЗОШ – інтернат І-ІІІ ст.
Друге місце – Польський Максим, учень 2 класу, Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Мирошниченко Романа, учениця 3 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Третє місце – Мадиняк Софія , учениця 5 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., Мандель Софія, учениця 2 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.

4. Відзначити роботи таких учнів :

1. Арендач Марта, учениця 5 класу, Тухлянського СЗШ –гімназія
2. Мадиняк Юлія, учениця 3 класу Верхнячківського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ
3. Галько Діана, учениця 3 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.
4. Мадяр Денис, учень 1 класу Верхнячківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ»
5. Колективну роботу учнів Нижньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст. Саган Юлія (7 кл.) , Рошко Аня (6 кл.), Говдиш Денис (6 кл.), Ткачик Мирослава (4 клас), Кузьо Лілія (4 кл.), Ткачик Олена (5 кл.) Фединишин Ореста, учениця 6 класу, Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої роботи