Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Рев оленя благородного

Кожного року, у вересні, в карпатських горах ,чутно голосний звук «труби». Це свідчить про те ,що розпочався спарювальний період оленя благородного .У період гону часто можна спостерігати бійки між самцями-таким чином вони показують свою першість.


Суперники зіштовхуються рогами ,намагаючись збити один одного з ніг. Такі поєдинки вкрай рідко закінчуються трагічно, проте бувають випадки коли самці ламають роги , або так перепліталися ними, що не могли самостійно розчепитися , і просто помирали від голоду.
Цього року для забезпечення належної охорони тваринного світу під час «реву» оленя благородного було проведено спільну нараду з службою охорони НПП «Сколівські Бескиди», представниками відділення поліції №3 Стрийського РУПГУНП у Львівській області та з лісовою охороною ДП «Сколівський військовий лісгосп». Розроблено спільний план дій яким передбачено ряд заходів з метою належної охорони фауни в цей період. Створено оперативні групи по боротьбі з браконьєрством із включенням до їх складу працівників поліції та служби державної охорони НПП «Сколівські Бескиди», якими систематично будуть проводитися рейди.

Відділ охорони території
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі