Рекреаційні послуги в Бутивлянському лісництві

Бутивлянське лісництво НПП «Сколівські Бескиди» проводить екскурсії в еколого-просвітницькому центрі в с. Коростів по вул. Л.Українки, 6. Це адміністративне приміщення лісництва. Вартість такої екскурсії з однієї особи складає: діти 7-14 років – 6 грн, дорослі – 12 грн.

Тут можна ознайомитись із природо-охоронною та рекреаційною діяльністю лісництва, історією нашого краю, сфотографуватись на лісовому троні (кріслі), оглянути експозицію писанок та предмети побуту бойків. Досвідчений екскурсовод п. Марина Приндак цікаво розповість і покаже колекцію фотографій на природничу та етнографічну тематику.

Найцікавішою є кімната із тематикою фауни та мисливства. Тут є експозиції рогів оленя благородного, козулі європецської, зубра (бізона європейського), ведмедя бурого, старовинних меблів. Найцікавішим експонатом для дітей є дерево-загадка, де потрібно віднайти 10 лісових істот.

До послуг туристів на території Бутивлянського лісництва є два екологічні маршрути тривалістю 9-11 год. Вартість екскурсії та послуги екскурсовода по маршрутах Коростів-Парашка для дітей 20 грн. та дорослих – 40 грн. з однієї особи та Сколе-Парашка – діти – 25 грн., дорослі – 50 грн.
Ласкаво просимо Вас на цікаві екскурсії.

Іван Фіцич,
лісничий Бутивлянського лісництва