РАДІ ПЕРНАТІ ЧАСТУВАННЮ

Багато птахів восени відлітають в краї, де тепло і більше корму. Осілі птахи залишаються зимувати там, де вони народилися. Також деякі види прилітають до нас на зимівлю з півночі. У цей час ці пернаті потребують нашої з вами допомоги.

Саме, тому напередодні зимових канікул учні 3 класу при Сколівській ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Стефанії Вітрук спільно з фахівцем національного парку Іванною Іваникович вирішили подбати про пернатих друзів. Перед тим, як почати робити з виготовлення еко-годівниць школярі пригадали зимуючих видів птахів.

Еко годівнички вийшли різних видів. Одні з гілок дерев, що їх зв'язали у привабливі та зручні для птахів форми з кормом яблук, інші за основу взяли апельсин та гарбуз, ще інші з шматочками сала.

Протягом зими школярі будуть спостерігати за пташками, які прилітатимуть до годівниць та підгодовувати їх. А навесні пташки подякують небайдужим діткам радісним співом та влітку будуть захищати навколишні дерева від різних шкідників.
Час добрих справ триває! Долучайтесь!

Прес служба