Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проведено виробничу нараду щодо пріоритетних напрямків розвитку лісопромислового виробництва у 2014 році

14 січня 2014 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виробнича нарада за участю головних інженерів та спеціалістів з охорони праці лісогосподарських підприємств управління щодо пріоритетних напрямків розвитку промислового виробництва у 2014 році.

На нараді проаналізовано обставини і причини нещасних випадків на виробництві у 2013 році та намічено заходи щодо профілактики виробничого травматизму. Заслухано спеціалістів з охорони праці підприємств про виконання заходів Галузевої програми забезпечення пожежної безпеки у 2013 році та розроблені заходи щодо виконання Галузевої програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014 – 2018 роки. Заступник начальника Львівського ОУЛМГ Гром'як Ю.О. побажав підприємствам управління у 2014 році плідної та безпечної праці.

нарада щодо пріоритетних напрямків розвитку лісопромислового виробництва

На нараді розглянуто та проаналізовано роботу головних інженерів щодо контролю за раціональним розкроєм деревини, виходу цінних сортиментів. Звернуто увагу на недопущення невиконання виходу лісоматеріалів круглих відносно прийнятої сортиментної структури у 2014 р.

Окремим питанням стояло виконання завдань по будівництву лісових доріг у 2014р. Відмічено добру роботу лісогосподарських підприємств у 2013 р. та накреслені основні завдання на 2014р. Розглянуто питання статичного навантаження залізнодорожних вагонів ліспродукцією. Зобов’язано лісогосподарські підприємства дотримуватись рекомендацій щодо завантаження вагонів, надісланих Держлісагентством України.

Особливу увагу було приділено виконанню підпорядкованими підприємствами біржових угод по забезпеченню вітчизняних виробників необхідною кількістю сировини. Звернуто увагу на обов’язковість виконання підписаних контрактів та договорів, недопущення прямих договорів. Окремо розглядалось питання електронного обліку деревини та введення нової форми ТТН - ліс.

У 2014 р. заплановано провести часткове технічне переоснащення підприємств, придбавши 7 шт. линвових установок MOZ – 300, харвестер АМКАДОР – 2551 (ДП «Рава – Руське ЛГ»), автомобіль – лісовоз МАЗ з причепом (ДП «Буське ЛГ»), трактор МТЗ – 892 з причепом МЛВ – 11В (ДП «Бібрське ЛГ»). Зорієнтовано всі лісогосподарські підприємства на необхідності оновлення існуючої техніки через лізинг, кредит чи за власні кошти. Окрім цього планується придбати 65 шт. бензомоторних пил вітчизняного виробництва «Мотор Січ».

На завершення заступник начальника обласного управління Гром'як Ю.О. побажав усім міцного здоров’я у 2014 р. та успішної праці.

Прес-служба НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі