Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проведено Всеукраїнський семінар -практикум

16 травня на базі національного природного парку «Сколівські Бескиди» було проведено Всеукраїнський семінар-практикум для заступників директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напрямку.
Розпочався семінар-практикум в еколого-просвітницькому центрі Бутивлянського лісництва. Привітальним словом зустріла всіх учасників начальник відділу освіти Сколівської РДА Урдей О.І.

Після виступу було презентовано роботу нашого шкільного лісництва при Сколівському ЗЗСО І-ІІІ ст.№3 та фахівець з еколого-освітньої діяльності Приндак М.С., провела коротку екскурсію, в якій ознайомила присутніх з бойківським краєм, їхнім побутом та традиціями.

Після цього, всі учасники переїхали до еколого-просвітницього центру Крушельницького лісництва, де їх зустріли учасники Сколівської кемп-команди «ПрофіГід». Пізніше було представлено презентацію роботи клубу «Юні рейнджери» та гуртка «Юні лісівники». Найцікавішим і найзахоплюючим був екологічний квест організований вчителями Сколівською ЗОШ І-ІІІ ст.


Дякуємо всім учасникам семінару–практикуму за змістовний та корисний захід.

Василь Приндак,
заступник директора
НПП «Cколівські Бескиди»

Коментарі