Проведено урок на природничу тематику

В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» 29.03.2016р. у Крушельницькій ЗОШ І-ІІ ступеня проводився урок на природничу тематику.
IMG_20160329_110220

Девіз уроку - «хочу знати все», зокрема про ранньовесняних рослин, тварин рекордсменів та ін.. Урок проводили в 5 класі - вчитель математики Ценко Л.М. та провідний інженер з природокористування НПП «Сколівські Бескиди» Лепесевич І.М., також були присутні вчителі та директор школи Гаєвська І.О. Учні наполегливо розв’язували завдання з додаванням і відніманням десяткових дробів після кожної правильної відповіді отримували букви з яких складали назви тварин та рослин а саме: зубр, форель, олень, лебідь шипун, проліска. Ілюстровано у вигляді презентації Лепесевич І.М. розповідав про лісових жителів, які мешкають на нашій території. По закінченні уроку вчителі та учні шкільного лісництва з захватом проглядали фото мешканців національного природного парку «Сколівські Бескиди».
IMG_20160329_102454
Для глибшого пізнання рідної природи від нацпарку було передано книги та буклети в шкільну бібліотеку.
За проведений захід Гаєвська І.О. подякувала та побажала процвітання національного природному парку і подальшу співпрацю в природничій сфері.
IMG_20160329_110246

Іван Лепесевич,