Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проведено урок на природничу тематику

В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» 29.03.2016р. у Крушельницькій ЗОШ І-ІІ ступеня проводився урок на природничу тематику.
IMG_20160329_110220

Девіз уроку - «хочу знати все», зокрема про ранньовесняних рослин, тварин рекордсменів та ін.. Урок проводили в 5 класі - вчитель математики Ценко Л.М. та провідний інженер з природокористування НПП «Сколівські Бескиди» Лепесевич І.М., також були присутні вчителі та директор школи Гаєвська І.О. Учні наполегливо розв’язували завдання з додаванням і відніманням десяткових дробів після кожної правильної відповіді отримували букви з яких складали назви тварин та рослин а саме: зубр, форель, олень, лебідь шипун, проліска. Ілюстровано у вигляді презентації Лепесевич І.М. розповідав про лісових жителів, які мешкають на нашій території. По закінченні уроку вчителі та учні шкільного лісництва з захватом проглядали фото мешканців національного природного парку «Сколівські Бескиди».
IMG_20160329_102454
Для глибшого пізнання рідної природи від нацпарку було передано книги та буклети в шкільну бібліотеку.
За проведений захід Гаєвська І.О. подякувала та побажала процвітання національного природному парку і подальшу співпрацю в природничій сфері.
IMG_20160329_110246

Іван Лепесевич,
провідний інженер з природокористування
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі