Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проведення заходів на виконання програми підтримки майданської субпопуляції бізона європейського (зубра) в Сколівських Бескидах

На виконання програми підтримки майданської субпопуляції бізона європейського (зубра) в Сколівських Бескидах працівниками Сколівської державної лікарні ветеринарної медицини було проведено щорічну дезінфекцію підгодівельних майданчиків і біоспоруд для підгодівлі зубрів у осінньо-зимовий період. Також проведено дегельмінтизацію стада зубрів та відібрано проби для лабораторного дослідження.

Завдячуючи Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА вже вкотрий рік поспіль було виділено кошти із Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на закупівлю кормів для підгодівлі зубрів. За отримані кошти через електронну систему публічних закупівель ProZorro було закуплено 4,8 т- капусти, 10,2 т- буряка, 7 т.- концентрованих кормів(комбікорм) .


Ці корми закуповувались виходячи із щоденного раціону цих тварин. В їхній раціон входить сіно, капуста, комбікорм, бур'як, сіль.

Відділ охорони території
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі