Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Промарковано новий веломаршрут

Промарковано новий веломаршрут

В Завадківському лісництві промаркований новий веломаршрут протяжністю 25 км в Завадківському лісництві. Територія цього лісництва НПП “Сколівські Бескиди” охоплює цінні з ландшафтно-екологічної, ботаніко- і зоогеографічної та природоохоронної точок зору гірські екосистеми.

Територія розташування лісництва в басейні р. Завадка та її приток в межах природно-географічних районів Сколівських Бескид. На території лісництва збереглися рештки природних високопродуктивних і біологічно стійких деревостанів - вікові букові ліси, які значною мірою відображають різноманітність лісового покриву Бескид. Також тут зустрічаються понад 15 видів рослин, занесених до Червоної книги України. Багатий і різноманітний видовий склад фауни. Тут водиться олень благородний, козуля, дика свиня, заєць-русак, лисиця, куниці лісова і кам’яна, вовк, ведмідь бурий, з рідкісних видів - борсук, кіт лісовий, рись. Із птахів гніздяться тетерев, рябчик.

Промарковано новий веломаршрут

Цей маршрут цікавий ще тим, що він проходить через росохацькі полонини, які цікаві в любу пору року. Саме тут навесні можна побачити як масово цвітуть первоцвіти, літом - , а осінню - золотистий колір покриває навколишні гори.

Промарковано новий веломаршрут

Людина, яка що хоч раз в житті побувала на вершині росохацьких полонин, і відчула серцем глибину оточуючої Величі, зрозуміла, що зустрілася з Таємницею.

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі