Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проекти лісових культур та природного поновлення апробовано

11 лютого ц.р. у приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулось засідання лісокультурної ради, де обговорено та проаналізовано рецензентами та іншими членами ради проекти НПП «Сколівські Бескиди».

Площа лісокультурного фонду по нацпарку станом на 01.01.2016 р. становить 27,8 га, з них: 8,7 га – плануємо заліснити весною шляхом створення лісових культур, 19,1 га – залишаємо під природне заліснення, оскільки на цих ділянках є достатня кількість поновлення.
Цього року рецензентом-куратором проектів нацпарку є головний лісничий Львівського ОУЛМГ Я.П.Целень. Всі зауваження, зроблені в ході підготовки до л/к ради, було виправлено, а саме: збільшено кількість захисних та кормових реміз у проектах лісових культур та заплановано провести ввід плодових дерев на ділянках залишених під природне заліснення.
Отже всі проекти лісових культур, природного поновлення, проекти насіннєвої ділянки та плодової плантації, з врахуванням зауважень, були погоджені і затверджені. Садивним матеріалом нацпарк забезпечений у повному обсязі. Тепер готуємося до початку лісокультурної кампанії.

Провідний інженер з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди» Леся Джуфер

Коментарі