Продовження акції у Крушельницькому лісництві

В наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього середовища, благоустрою та озелененню територій. Зелені насадження є основними елементами художнього оздоблення території.

Осінь – це друга та особлива, протягом року «гаряча» пора для працівників Крушельницького лісництва. Так 12 жовтня працівники лісництва завітали до села Сопіт, а саме у Сопітський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів і продовжили акцію «Створюємо ліси разом». Спільно з директором школи Савчином В.М., вчителем Ульмер Т.Д. і учнями 9 класу провели озеленення на території шкільного подвір’я. Було висаджено наступні саджанці: туї кулястої, кипарисовика булеварда і ялиці.

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва