Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Про результати роботи НПП «Сколівські Бескиди» за 1 квартал 2019 року


За перший квартал 2019 року НПП «Сколівські Бескиди» виконав всі заплановані лісівничі, лісозахисні, лісоохоронні заходи.

В ході весняних лісокультурних робіт працівниками НПП було проведено доповнення лісових культур в лісовому фонді на площі 21 га. В лісових розсадниках було висіяно 0,1 га насіння таких деревних порід як ялиця європейська, дуб звичайний та клен явір.
Вже традиційно, у І кварталі цього року пройшла Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» та місячник озеленення,прибирання та благоустрою і Дня довкілля. В ході акції працівниками НПП «Сколівські Бескиди» було було проведено благоустрій та упорядкування територій садиб лісництв, прилеглих територій. В межах населених пунктів висаджено 400 дерев та 300 кущів, упорядковано та розчищено 12 джерел і створено нові квітники та газони загальною площею 0,1 га.
За 1 квартал 2019 року НПП «Сколівські Бескиди» було сплачено рентну плату загальною сумою 754070,92 грн.
Впродовж 1 кварталу працівниками НПП було прочищено еколого-пізнавальну стежку c.Коростів (Заглубокий)- г.Парашка протяжністю 5 км. Для гостей із столиці була проведена екскурсія на гору Парашка, найвищу вершину у Сколівських Бескидах і одну з найвищих вершин Львівщини. Проведено лісівничі практикуми для школярів. На базі Лісівничого еколого-просвітницького центру Львівського лісгоспу проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв, в якому учнівське лісництво НПП “Сколівські Бескиди” зайняло почесне третє місце.

Прес-служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі