Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Про проведення Дня охорони праці у 2022 році

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, вимог листа Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства від 22.04.2022 № 587/04 в НПП «Сколівські Бескиди» 28 квітня 2022 року з нагоди Всесвітнього дня охорони праці відзначався День охорони праці, який цього року проходив під девізом «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров'я».


Для цього по установі було розповсюджено лист Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства від 22.04.2022 № 587/04, проведено виробничі наради для покращення обізнаності працівників установи щодо попередження нещасних випадків під час виконання робіт в зоні можливого проведення бойових дій, підготовки персоналу до евакуації у разі раптової військової ескалації, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також надання першої медичної допомоги в критичних умовах.
Разом з тим вшановано пам'ять загиблих на виробництві працівників, відвідано сім'ї потерпілих. Травмованому на виробництві працівникові та вдовам працівників надано фінансову допомогу.

Василь Куликів,
провідний інженер з охорони праці

Коментарі