Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представники НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь у Фестивалі дитячого читання


17 травня представники НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь у Дитячому Форумі дитячого читання «Книгоманія-2019. Головна тема цьогорічного Фестивалю – порятунок планети від екологічної катастрофи.
Мета заходу – привернути увагу громадськості, насамперед дітей та підлітків, до проблеми збереження навколишнього середовища, сприяти підвищенню рівня екологічної освіти та культури, підтримати активну позицію дітей та молоді з цих питань.


Представники НПП «Сколівські Бескиди представили виставку на тему: «Значення лікарських рослин у житті людини» та проведено цікаву гру для учасників Форуму "шишко-тир". Переможці були нагороджені призами – сувенірами від парку.
Всі бажаючі мали змогу почути інформацію про нацпарк та безкоштовно продегустувати трав’яний запашний чай, який виготовляється з лікарських трав Сколівських Бескид в рамках виконання проекту «Збереження карпатських пралісів», який впроваджується Українським товариством охорони птахів за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.

Василь Приндак,
заступник директора
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі