Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представники НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь у міжнародній науково-практичній онлайн-конференції

У Львові 1-3 жовтня 2020 року відбулася міжнародна науково-практична онлайн-конференція, присвячена 20-річчю кафедри конструктивної географії і картографії Львівського національного університету імені Івана Франка “Конструктивна географія і картографія: стан, проблеми, перспективи”.

У зв’язку із поширенням COVID-19 в Україні і світі, організаційним комітетом було передбачено проведення відео-конференції з можливістю особистої участі у засіданнях із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, постер-сесії і виїзного семінару. Засідання відбулися в аудиторіях географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, конференц-залах Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОДА та Інституті екології Карпат НАН України.
Під час доповідей було розглянуто ряд актуальних питань, зокрема: 1)геоекологія, ландшафтна екологія та екологічна геоморфологія; 2)гідроекологія, урбоекологія, техноекологія та інші прикладні екологічні дослідження; 3)природоохоронні території, екомережі та екотуристична діяльність; 4)картографія, геоінформатика і дистанційне зондування землі.
У науковій конференції взяли 116 вчених з різних наукових та освітніх установ України і Польщі. Також у роботі та обговоренні актуальних питань взяли участь представники НПП «Сколівські Бескиди» к.б.н, с.н.с. А.-Т. Башта та к.б.н. О.Леневич, зокрема Оксана Леневич виступила з доповіддю на тему: «Екологічні критерії оцінки стану піших шляхів (на прикладі НПП «Сколівські Бескиди», Українські Карпати).
Після закінчення доповідей на тему: «Природоохоронні території, екомережі та екотуристична діяльність», модератори ст. наук. співробітник Інститут екології Карпат НАН України І. М. Шпаківська та доц. Львівського національного університету імені Івана Франка Д. А. Кричевська підсумували представлені доповіді та подякували всім учасникам онлайн-конференції.

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі