Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представники НПП “Сколівські Бескиди” взяли участь у міжнародній конференції “Smart Green &Smart Blue: еxploring nature-base solution and ecosystem services”


Упродовж 7-9 листопада у місті Львові за фінансової підтримки Львівської міської ради відбулася відкрита міжнародна конференція “Smart Green & Smart Blue: еxploring nature-base solution and ecosystem services” у роботі якої взяли участь 59 осіб з України та 6-ти країн Європи й Азії.

Організаторами конференції був Інститут екології Карпат НАН України спільно з партнерами проекту Erasmus+ INTENSE - Integrated Doctoral Program for Environmental Policy, Management and Technology Харківськиим національним університетом ім. В.Н. Каразіна та Oдеським державним екологічним університетом.

В роботі конференції взяли участь провідні науковці з University of Natural Resources and Life Sciences, Austria; Estonian University of Life Sciences; University of Latvia; Khovd State University, Mongolia; National University of Mongolia; HoChiMinh City University of Natural Resources and Environment, Vietnam; Hanoi University of Science and Technology, Vietnam. Також своїми напрацюваннями поділилися дослідники Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного лісотехнічного університету України та The University of Edinburgh, Scotland. Також у роботі та проведенні конференції взяли участь представники Парку, зокрема к.б.н., с.н.с. А.-Т. Башта та к.б.н. О. Леневич. Під час конференції працювали шість паралельних секцій з різних аспектів застосування розумних екологічних технологій для формування SmartSity.

Під час конференції було оцінено сучасний стан реалізації «розумних» зелених й голубих технологій щодо вирішення проблем м. Львова з урахуванням досвіду інших урбанізованих територій країн Європи та Азії (впровадження й застосування політичних, управлінських і технологічних інновацій). Досягнено домовленості щодо налагодження співпраці для впровадження у місті Львові досвіду міст України (Одеса, Харків), Європи (Відень, Таллін, Рига, Амстердам) та Азії (Ханой, Хо Ши Мін, Улан-Батор, Ховд) стосовно реалізації природних рішень у функціонуванні урбанізованих екосистем
7 листопада також відбулася знакова подія - підписання національної та міждержавної угоди про започаткування міжнародної Doctoral Program for Environmental Policy, Management and Technology, де зможуть навчатися здобувачі наукового ступеня доктора філософії з різних країн. Програма розроблена в рамках проекту ERAZMUS+ INTENSE. Угода підписана українськими партнерами: Інститутом екології Карпат НАН України, Одеським державним екологічним університетом та Харківським національним університетом ім.В. Каразіна та університетами партнерами з Монголії та В’єтнаму.

На третій день наукової конференції її учасників було ознайомлено з зеленими зонами м. Львова - їх облаштуванням у ландшафті, структурою, історико-культурною спадщиною, проблемами та перспективами розширення та облаштування. Науковці відвідали регіональний ландшафтний парк «Знесіння», музй народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» ім. Климентія Шептицького та оглянули місто з Високого Замку.

Оксана Леневич
к.б.н., науковий співробітник НПП “Сколівські Бескиди”

Коментарі