Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представники Львівського ОУЛМГ взяли участь у заходах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності

31102013a

За запрошенням Львівської торгово-промислової палати 30 жовтня 2013 року представники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства - перший заступник начальника управління Дейнека А.М. та головний лісничий НПП «Сколівські Бескиди» Галь В.Я. взяли участь у заходах «Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності-2013».

В рамках форуму відбулась XIV Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО – 2013» та зустріч з підприємцями туристичного бізнесу Миколаївського регіону Workshop «Гостинна Миколаївщина».

У конференц-залі Палацу спорту «Україна» з презентацією туристично-рекреаційних можливостей Миколаївської області виступили директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської облдержадміністрації Тульський М.І., заступник голови Березанської райдержадміністрації Галаєв М.В., заступник голови Очаківської райдержадміністрації Вялкова Д.І.

Цікавою та пізнавальною була презентація директора НПП «Бузький Гард» Артамонова В.А. У своєму виступі він розповів про роль національного природного парку «Бузький Гард» в розвитку туристичного потенціалу регіону.

Після презентації туристичної інфраструктури Миколаївської області учасники форуму мали можливість поспілкуватись та обмінятись контактами. Зі своєї сторони лісівники Львівщини спільно з директором НПП «Бузький Гард» Артамоновим В.А. окреслили напрямки можливої співпраці між національними природними парками «Сколівські Бескиди» та «Бузький гард» у питаннях розвитку туристично-рекреаційної сфери.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Коментарі