Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представник НПП «Сколівські Бескиди» взяв участь у семінарі-презентації

семінар-презентація ”Стратегія розвитку туристичного шляху Гео-Карпати”

Заступник директора з наукової роботи НПП «Сколівські Бескиди» Приндак Василь Петрович взяв участь у семінарі-презентації ”Стратегія розвитку туристичного шляху Гео-Карпати”, який відбувся у вівторок 3 грудня 2013 року об 11:00 в Дзеркальній залі Головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, за адресою вул. Університетська 1.

На семінарі був представлений геотуристичний шлях розроблений в ході реалізації польсько-українського проекту «Гео-Карпати – створення польсько-українського туристичного шляху» в рамках Програми Транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Проект зорієнтований на створення інноваційного туристичного продукту – шляху Гео-Карпати, заснованого на засадах зрівноваженого туризму і збереження природної спадщини прикордонних регіонів Польщі та України.

Одночасно він створює можливості для безкоштовної промоції існуючих туристичних принад в прикордонних регіонах Карпат. Мета семінару-презентації: представлення результатів проекту і стратегії розвитку шляху.

Прес служба НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі