Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представник НПП «Сколівські Бескиди» взяв участь у роботі круглого столу

27 лютого в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулось засідання круглого столу на тему: «Управління всихаючими смерековими деревостанами у межах природно-заповідних територій, зокрема, Карпатах». Захід відбувся в рамках виконання проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».


В роботі круглого столу взяли участь представники органів центральної влади, громадськості та науковці, керівник проекту і уповноважений представник АГТ ГРУП АТ Міхаель Бромбахер, експерт - старший науковий співробітник Швейцарського федерального інституту досліджень лісу, снігу та ландшафтів, д-р Петер Бранг, представники природно-заповідних територій Карпат.
Метою проведення круглого столу було налагодження діалогу з усіма зацікавленими сторонами, вивчення закордонного досвіду та напрацювання відповідних рекомендацій щодо управління всихаючи ми деревостанами в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Цікавими та змістовними були доповіді др. Пітера Бранга «Досвід управління всихаючими лісами на територіях ПЗФ в Альпах» та інших учасників з природоохоронних об‘ктів, наукових установ та навчальних закладів. Від НПП «Сколівські Бескиди у роботі круглого столу взяв участь заступник директора Приндак В.П., який представив доповідь на тему: «Система природоохоронних заходів та їх вплив на динаміку всихання смерекових насаджень Сколівських Бескидів».

Підбиваючи підсумки круглого столу заступник Міністра екології та природних ресурсів Полуйко В.Ю. подякував всім учасникам та наголосив на важливості даного заходу.
За результатами обговорення домовились про створення робочої групи, яка візьме за основу напрацьовані матеріали та розробить план дій щодо управління всихаючими деревостанами.

Василь Приндак,
заступник директора
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі