Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представник НПП “Сколівські Бескиди” взяв участь у тренінгу «Проведення масових заходів за Орхуською моделлю»

Представник НПП «Сколівські Бескиди» взяв участь у спеціалізованій серії тренінгів «Проведення масових заходів на природоохоронних територіях за Орхуською моделлю сталості», які покликані надати готові варіанти сталих рішень та підходів до організації фестивалів, концертів, виставок та інших культурних проектів без шкоди для природоохоронних та культурних об’єктів.


Організувала тренінг Громадська спілка «Центр «Регіональний Розвиток» в рамках проекту «Світ Карпатських Розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» (ROSETTES) Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь -Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом.

В рамках тренінгу було представлено Орхуську модель сталості, інструменти її впровадження, планування масових заходів з мінімальним впливом на довкілля та налагодження взаємодії між заінтересованими сторонами.
Також всі учасники відвідали Яворівський Національний парк, де отримали практичні навички у проведені масових заходів на природоохоронних територіях.

Прес-служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі