Представник НПП «Сколівські Бескиди» взяла участь у міжнародній конференції молодих учених

У Львові 15-16 жовтня 2019 року в приміщенні Інституту екології Карпат НАН України відбулася ІІІ (ХІІІ) Міжнародна наукова конференція молодих учених на тему: «Наукові основи збереження біотичної різноманітності».

Під час доповідей було розглянуто ряд актуальних питань, зокрема: збереження біорізноманіття в Україні та світі, управління біорізноманіттям на природоохоронних територіях та біомоніторинг стану природного середовища.

Exif_JPEG_420

Представник Парку представила учасникам конференції доповідь на тему: «Вплив рекреаційного навантаження на лісову підстилку (на прикладі національного природного парку «Сколівські Бескиди», Українські Карпати), за що була відзначена сертифікатом.
Після закінчення секційних доповідей відбулася загальна дискусія та обговорення представлених тем.

Оксана Леневич,
к.б.н., науковий співробітник