Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Подбаємо про чисте довкілля…

З 28 березня по 16 квітня на території НПП «Сколівські Бескиди» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та «Місячника озеленення прибирання та благоустрою і Дня довкілля» проводитимуться заходи по благоустрою та упорядкуванню територій садиб лісництв, прилеглих територій, прибирання сміття біля об’єктів короткострокового відпочинку та вздовж русел потоків.

Заплановано проведення очистки від сміття територій вздовж автодоріг та під’їзних доріг до рекреаційних та історико-культурних об'єктів, зокрема до ДІКЗ «Тустань», а також русел річок в ур. «Павлів потік» (Сколівське лісництво) , «Н. Ванч» (Бутивлянське лісництво), «Мала Річка» (Крушельницьке лісництво), р. Рибничанка (Майданське лісництво), потічок «Брехнівки» (Завадківське лісництво).
На садибах лісництв буде проведено озеленення території, а саме формування живоплоту з декоративних дерев та кущів (Майданське та Завадківське лісництво), створення Алеї «Знаки покровителі» (Крушельницьке лісництво) та висаджування дерев у межах водоохоронних зон.
Значна увага буде приділятися поточному ремонту малих архітектурних форм, місць для розведення вогнищ, поновленню наглядної інформації в рекреаційних зонах тощо.
Виконання даних заходів сприятиме покращенню естетичного вигляду та екологічного стану території лісництв, рекреаційних зон та об'єктів після осінньо-зимового періоду.

Андрій Климович,
начальник дільниці
рекреації та благоустрою
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі