Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


«Подарунки карпатським зубрам від компанії LUSH»

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» звернувся до компанії LUSH Україна із запитом на фінансування підгодівлі зубрів у зимовий період.
LUSH – культовий бренд свіжої косметики ручної роботи із Великобританії, відомий своїми міцними етичними принципами та жагою змінити світ на краще. Започаткований як сімейний бізнес у 1995 року у англійському місті Пул на узбережжі Ла-Маншу, на сьогодні цей бренд вже встигнув стати світовою легендою та має більш ніж 930 магазинів у близько 50-ти країнах світу. В Україні 14 магазинів LUSH в великих містах країни.
LUSH проводить багато кампаній по захисту прав тварин, людей, збереженню та відновленню природних ресурсів. 100% прибутку (без ПДВ) від продажів лосьйону для тіла «Чаріті Пот» перераховується на благодійність локальним організаціям та ініціативним спільнотам.

Гранти «LUSH Україна» надає установам природно-заповідного фонду України для підтримки тварин , які не в змозі самостійно виживати на волі в зимовий період. Така заявка парку була розглянута і підтримана.
Після оформлення дозвільних документів та підписання договору про благочинність, компанія LUSH Україна 21 грудня 2020року перерахувала в бюджет парку 45 тис. грн.. Кошти будуть використані для закупівлі солі, яка входить в раціон підгодівлі зубрів, а також придбання двох мотокос, що вирішить багаторічну проблему заготівлі сіна для звірів.
10 особин зубрів були завезені з Німеччини на територію парку в 2009 році для відновлення популяції в природніх умовах. Тварини прижилися у Сколівських Бескидах, де вільно живуть і розмножуються. Чисельність стада на нинішній день складає 37 особин. Зубри занесені до Червоної книги України та Європейського Червоного списку.

Адміністрація НПП «Сколівські Бескиди» щиро дякує компанії LUSH Україна за співпрацю та благодійність. Кошти, вкладені у природоохоронний проект парку, сприятимуть доброму іміджу компанії. Сподіваємось на майбутні партнерські і дружні відносини. Запрошуємо і раді будемо зустріти Ваших працівників на теренах Сколівщини,де зможемо показати велетнів – зубрів у всій їхній красі.

Адміністрація НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі