Пізнавальні інтереси учнів

10 березня 2021 року учні Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 взяли участь у Всеукраїнській акції "День зустрічі птахів". Мета акції – виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.

Про птахів, що мешкають у національному парку та занесені до Червоної книги України, розповіли фахівці нацпарку і показали презентацію «Перелітні птахи України». В НПП «Сколівські Бескиди» мешкає близько 150 видів птахів.
А щоб висловити справжнє піклування про головних героїв першої районної еколого-агітаційної акції – птахів, на пришкільних галявинах розвішали шпаківні, виготовлені працівниками нацпарку. Розвішуючи штучні гніздівлі, дітей залучали до практичної діяльності по приваблюванню птахів, а завдяки вдало проведеній акції закріпилися партнерські взаємовідносини учнів школи з НПП «Сколівські Бескиди».

На згадку про свято – зробили спільне фото.

Іванна Іваникович,
провідний фахівець