Пізнавальна екскурсія у Крушельницькому лісництві

У Крушельницьке лісництво завітали учні Конюшківської ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Йосипа Застирця Золочівського району із керівником Іриною Дудич.

Учні познайомилися з основними напрямками діяльності лісництва, а також побачили, де вирощуються вічнозелені декоративні сіянці та саджанці (туї, ялівці, ялини, самшиту, кипарисовики та ін).
Також побачили вирощення лікарської сировини (гісоп, ехінацея, календула, меліса, м’ята). Не залишилися поза увагою і ландшафтні композиції. Ще було звернуто увагу на одну із важливих у теперішній час тем – відходи їх сортування та вторинна переробка.

Окрім, власне, екскурсії на дітей чекала дегустація ароматного трав’яного чаю власного виробництва. В якості презенту, трав’яний чай можна було зробити власноруч на свій смак. З нами завжди цікаво та пізнавально.

Після закінчення цікавої екскурсії, школярі сфотографувалися на згадку.

«Нам дуже сподобалося у Крушельницькому лісництві! Екскурсія була насиченою і пізнавальною. Було дуже цікаво!» ‒ дякували учні за приємний і корисний захід та висловили побажання обов’язково відвідати лісництво ще.

Ігор Корчинський,
Помічник лісничого Крушельницького лісництва