Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

17.12. 2021 р. в НПП «Сколівські Бескиди» проведені підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію.
Умовами конкурсу передбачалося, що роботи мають бути виконані з природних підручних і побутових матеріалів, крім штучних (пінопласту, пластику, поліетиленових пакетів) або куплених у торгових мережах.


На цьогорічний конкурс представлено 47 робіт, які вражають своєю майстерністю і вишуканістю.
Номінації конкурсу були розподілені на дві частини:
- Новорічна композиція ( новорічний вінок, букет );
- Стилізована ялинка ( виконана в різних техніках ).
Членами конкурсного журі проаналізовано роботи і обрано наступні кращі роботи:
у номінації «Стилізована ялинка»(серед учнів 1- 4 класів)
Перше місце – Михайлюк Софія – 2 кл. Орявської гімназії з дошкільним відділенням та початковими класами. – 250 грн.
Друге місце – Калинів Богдан – 4 кл. Коростівської ЗОШ І-ІІ ст. – 115 грн.
Хайнус Анастасія – 2 кл. Сколівської ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 – 115 грн.
Третє місце – Жолобович Давид – 4 кл. Коростівської ЗОШ І-ІІ ст. – 100 грн.
Інскандарян Софія – 3 кл. Верхнячківський ЗЗСО I-III ст. – 100 грн.
(серед учнів 5-11 класів)
Перше місце – Андрущакевич Катерина – 5 кл. – Тухольківський ЗЗСОІ-ІІІ ст. – 300 грн.
Друге місце – Палько Арсен – 5 кл. Верхнячківський ЗЗсО І-ІІІ ст. – 135 грн.
Диркавець Оксана – 7 кл. гурток фітодизайну Сколівська РБДЮТ – 135 грн.
Третє місце – Гніздовська Діана – 7 кл. Матківська ЗОШ І-ІІ ст. – 125 грн.
Джуфер Єлизавета – 5 кл. Підгородцівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 125 грн.

У номінації «Новорічна композиція» (новорічний вінок, букет)
(серед учнів 1-4 класів)

Перше місце – Малісевич Анжеліка – 4 кл. Сколівський ЗЗСО I-III ст. № 3 –– 250 грн.
Друге місце – Мущинка Михайло 3 кл. Верхнячківський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 115 грн.,
Лепесевич Христина – 4 кл. гурток майстерня подарунків Сколівська РБДЮТ – 115 грн.
Третє місце – Ушневич Ангеліна – 3 кл. гурток майстерня подарунків Сколівська РБДЮТ – 100 грн.,
Марканич Христина – 1 кл. Сможенської ЗЗСО I-II ст. – 100 грн,
(серед учнів 5-11 класів)
Перше місце – Жалівців Роман – 6 кл. Коростівської ЗЗСО І-ІІ ст.– 150 грн.
Ухач Діана – 10 кл. Козівської ОЗЗСО-ліцей – 150 грн.
Друге місце – Білинський Сергій – 6 кл. Красненської ЗЗСО І-ІІ ст.– 135грн.
Ільницька Аліна – 1(5-А) кл. ОЗО « Сколівська академічна гімназія» – 135грн
Третє місце Лях Галина – 1(5-А) кл. ОЗО « Сколівська академічна гімназія» – 125грн.
Мазурик Яна – 7 кл. Сопітський ЗОШ І-ІІ ст. – 125 грн.

За активну участь у конкурсі нагородити почесними грамотами:
1. Колективна робота учнів 1 кл. Сможенської ЗЗСО І-ІІ ст.
2. Савчин Олег – 1 кл. Сколівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2
3. Марочканич Михайло 2кл. Красненської ЗЗСО І-ІІ ст.
4. Митянська Вероніка – 1 кл. Орявської гімназії з дошкільним відділенням та початковими класами
5. Веклич Артем – 2 кл. Орявської гімназії з дошкільним відділенням та початковими класами
6. Бандурович Анна – 2 кл. . Сколівська ЗЗСО І-ІІІ ст. №2
7. Форкуца Єлизавета – 3 кл. Верхнячківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
8. Дембровська Вікторія – 3 кл. Сможенської ЗЗСО І-ІІ ст
9. Джуфер Ірина – 3 кл. Підгородцівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
10. Муляр Остап – 3кл. Підгородцівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
11. Палько Ілона – 4 кл. Верхнячківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
12. Паньків Дарина –4 кл. гурток майстерня подарунків Сколівська РБДЮТ
13. Форкуца Назар – 5 кл. Верхнячківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
14. Явдик Тетяна – 5 кл. . Сколівська ЗЗСО І-ІІІ ст. №2
15. Марочканич Соломія – 5 кл. Сможенської ЗЗСО І-ІІ ст.
16. Винник Соломія – 5 кл. Сможенської ЗЗСО І-ІІ ст.
17. Мідянка Анастасія – 5 кл. Сможенської ЗЗСО І-ІІ ст.
18. Колективна робота учнів 5 кл. Козівської ОЗЗСО- ліцей
19. Будай Вікторія – 5 кл. Жупанський ЗЗСО І-ІІ ст.
20. Будай Мирослав – 6 кл. Жупанський ЗЗСО І-ІІ ст.
21. Пендрак Ілона – 6 кл. Тухольківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
22. Шекмар Максим – 6 кл. Сколівська ЗЗСО І-ІІІ ст. №2
23. Будай Христина – 6 кл. Жупанський ЗЗСО І-ІІ ст.
24. Ковач Сергій – 7 кл. Матківської ЗЗСО І-ІІ ст.
25. Сенів Ольга – 7 кл. Підгородцівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
26. Дулинець Ірина – 1(5-А) ОЗО « Сколівська академічна гімназія»
27. Хром'як Оксана – 3(7-Б) ОЗО « Сколівська академічна гімназія»
28. Хром'як Марта – 3(7-Б) ОЗО « Сколівська академічна гімназія»

Прес служба
НПП « СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ»

Коментарі