Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

17.12. 2020 р. в НПП «Сколівські Бескиди» проведені підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію.
Умовами конкурсу передбачалося, що роботи мають бути виконані з природних підручних і побутових матеріалів, крім штучних (пінопласту, пластику, поліетиленових пакетів) або куплених у торгових мережах.

На цьогорічний конкурс представлено 57 робіт, які вражають своєю майстерністю і вишуканістю.
Номінації конкурсу були розподілені на дві частини:
- Новорічна композиція ( новорічний вінок, букет );
- Стилізована ялинка, ( виконана в різних техніках ).
Членами конкурсного журі проаналізовано роботи і обрано наступні кращі роботи:
у номінації «Стилізована ялинка»
(серед учнів 1-4 класів)
Перше місце – Калинів Богдан – 3 кл. Коростівська ЗОШ І-ІІ ст. – 250 грн.
Друге місце – Сородник Ростислав – 2 кл. Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 115 грн.
Цмоканич Іван Йосипович – 3 кл. Довжанської ЗЗСО І-ІІ р. – філії Завадківського ОНЗЗСО I-III р. – 115 грн.
Третє місце – Палько Арсен – 4 кл. Верхнячківський НВК» «ЗОШ І-ІІІ ст.. ДНЗ» - 100 грн.
Джуфер Єлизавета – 4 кл. Підгородцівський ЗЗСО I-III ст. – 100 грн.
За активну участь у конкурсі нагородити почесними грамотами:

Николин Андрій – 1 кл. Ямельницька ЗЗСО І р.
Будай Діана – 4 кл. Верхнячківський НВК» «ЗОШ І-ІІІ ст.. ДНЗ»
Федишин Владислав – 2 кл. Верхнячківський НВК» «ЗОШ І-ІІІ ст.. ДНЗ»
Стець Юрій та Стець Андрій – 4-7 кл. Сколівська ЗЗСО I-III ст.№2
(серед учнів 5-11 класів)
Перше місце – Мазурик Яна – 6 кл. – Сопітська ЗОШ І-ІІ ст. – 300 грн.
Друге місце – Болюк Ангеліна Олегівна – 11 кл. Орівський ЗОШ I-IIІ р. – 135 грн.
Савуляк Богдан – 8 кл. гурток фітодизайну Сколівська РБДЮТ – 135 грн.
Третє місце – Колективна робота – 8 кл. Труханівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 125 грн.
Іваникович Аліна – 11 кл. Тухлянський ОНЗЗСО І-ІІІ р. гімназія – 125 грн.

У номінації «Новорічна композиція» (новорічний вінок, букет)
(серед учнів 1-4 класів)

Перше місце – Федишин Ярина Володимирівна – 3 кл. Орівський ЗЗСО I-III р. – 250 грн.
Друге місце – Вітів Уляна – 3 кл. Жупанська ЗОШ I-II ст. – 115 грн.,
Явдик Тетяна – 4 кл. Сколівська ЗЗСО I-III ст. №2 – 115 грн.
Третє місце – Герц Марія – 1 кл. Сколівський ЗЗСО I-III ст. № 3 – 100 грн.,
Малісевич Анжеліка – 3 кл. Сколівський ЗЗСО I-III ст. № 3 – 100 грн
За оригінальну новорічну композицію - Чудієвич Світлана – 3 кл. Сколівська РБДЮТ-100грн.

За активну участь у конкурсі нагородити почесними грамотами:

Хоминець Станіслав – 1 кл. Сколівський ЗЗСО I-III ст. № 3
Веклич Артем – 1 кл. Орявська ЗОШ І-ІІ ст.
Білінська Марія – 3 кл. Сколівська ЗЗСО I-III ст.№2
Габаль Божена – 3 кл. Сколівська ЗЗСО I-III ст.№2
Вітів Уляна – 3 кл. Жупанська ЗОШ I-II ст.
Палько Ілона – 3 кл. Верхнячківський НВК» «ЗОШ І-ІІІ ст.. ДНЗ»
Мазурик Володимир – 4-Б кл. Підгородцівський ЗЗСО I-III ст.
Лапундяк Орест – 3 кл. Жупанська ЗОШ I-II ст.
Демян Владислав – 2 кл. Сколівська ЗЗСО I-III ст.№2
Демків Соломія – 3 кл. Підгородцівський ЗЗСО I-III ст.
Осташ Андрій – 3 кл. Сколівська ЗЗСО I-III ст.№2
Левицький Маркіян – 3кл. Орявська ЗОШ І-ІІ ст.
Джуфер Ольга – 4 кл. Сколівський ЗЗСО І р. філії САГ
Михайлюк Софія – 1 кл. Орявська ЗОШ І-ІІ ст.
Підгородецька Аліна – 4 кл. Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ілечко Володимир – 4 кл. Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст.
Носенко Наталя – 3 кл. Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст.
Яворський Ігор – 4 кл. Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст.
Скулишин Яна – 3 кл. Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

(серед учнів 5-11 класів)

Перше місце – Джуфер Вікторія – 5 кл. Сколівський ЗЗСО І р. філії САГ – 300 грн.
Друге місце – Данилович Аліна – 7 кл. Підгородцівський ЗЗСО I-III ст. – 135грн
Дорош Назар – 5 кл. гурток майстерня подарунків Сколівська РБДЮТ – 135грн
Третє місце – Будай Христина – 5 кл. Жупанська ЗОШ I-II ст. – 125грн.
Комарницький Іван – 5 кл. Корчинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 125 грн.

За активну участь у конкурсі нагородити почесними грамотами:
Герц Олег – 6 кл. Сколівський ЗЗСО I-III ст. № 3
Савуляк Христина – 9 кл. Сопітський ЗОШ I-II ст.
Дячишин Андріана– 9 кл. Сколівська ЗЗСО I-III ст.№2
Болюк Софія – 8 кл. Сопітська ЗОШ І-ІІ ст.
Грішин Дмитро – 10 кл. гурток фітодизайну Сколівська РБДЮТ
Шкодин Дмитро – 7 кл. Верхнячківський НВК» «ЗОШ І-ІІІ ст.. ДНЗ»
Улич Вікторія – 9 кл. Риківського ЗЗСО І-ІІ р. філії Тухлянського ОНЗЗСО І-ІІІр. гімназії
Полівода Софія – 7 кл. Труханівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Веклич Захар та Веклич Марта – 5 кл. Коростівська ЗОШ І-ІІ ст..
. Бандерич Марта – 5 кл. гурток майстерня подарунків Сколівська РБДЮТ
Хромяк Марта – 6-Б кл. ОНЗ Сколівська академічна гімназія
Яцишин Захар – 6-Б кл. ОНЗ Сколівська академічна гімназія
Колективна робота хлопців шостих кл. ОНЗ Сколівська академічна гімназія

Адміністрація парку висловлює щиру подяку керівнику відділу освіти Олені Іванівні Урдей, методистам управління відділу освіти Галині Миколаївні Багрич та Олександрі Олегівні Храмченко за сприяння і організацію конкурсу та представлення чисельних робіт учнями Сколівщини.

Іванна Іваникович
фахівець екологічного відділу
НПП « СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ»

Коментарі