Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Підлий вчинок браконьєрів

Останнього січневого дня завершується сезон полювання на самців оленя, кабана та його молодняк здатний до самостійного існування. Більшість мисливських господарств та мисливських колективів успішно завершили цей сезон ще у неділю 27 січня. Але окрім мисливців, є ще й злочинці-браконьєри.

Браконьєра минулого, років п’ятдесят тому, не порівняти з теперішнім браконьєром. Сучасні браконьєри добре озброєні, мають прилади нічного бачення, тепловізори та повнопривідні автомобілі, і безчесних покровителів, які прикривають їхні злочини. Для них не існує ні правил ані законів, ні честі ані совісті. Через це, вони дозволяють собі чинити беззаконня. Ось, що скоїли браконьєри у мисливських угіддях Буського держлісгоспу.

Ранком, 31 січня, єгер першого обходу Сердюк Василь Михайлович удосвіта везучи корми на свій обхід автомобільною дорогою Вузлове – Буськ, яка протягується через лісовий масив, побачив на снігу у лісі сліди крові, що вели до лісових культур.
Він, єгер з багаторічним стажем, не міг проїхати повз побаченого не пересвідчившись чому на снігу сліди крові. Ідучи за кровавими слідами він натрапив на рештки пошматованої тварини. У кроваво-сніговій каші були залишки лосихи, яка цього року разом зі своїми річними лосенятами облюбувала собі лісові культури у кварталі 22 Грабівського лісництва ДП Буського лісового господарства біля самої дороги де взимку зажди смакувала з ними гілки осики та верби. Від нещасної тварини, нелюди залишили голову без язика, ноги, клапті шкіри та нутрощі серед яких згодом виявили два сформованих ембріони.


До відома браконьєрів - м'ясо тварини, яка виношує плід, для людини шкідливе тому, що воно насичене гормонами, які здатні викликати у людини різноманітні захворювання. І з давніх часів наші предки і навіть папуаси не забивали самок тварин, які в певний період могли мати плід.
На місце події були викликані мисливствознавець Буського Держлісгоспу Войціцький І. М. та оперативно-слідча група Національної поліції Буського району для проведення розслідування факту незаконного полювання.
Про хід розслідування ми будемо додатково інформувати наших читачів.

Василь Бурмас,
головний мисливствознавець
Львівського ОУЛМГ

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт