Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Підготовка до зимового періоду на садибі Крушельницького лісництва

Працівники НПП «Сколівські Бескиди» – дбайливі господарі, які підтримують давню українську традицію у прагненні до порядку, чистоти і краси. Окрім головного завдання – вирощування лісів для нащадків, встигають облаштовувати затишні та цікаві місцини для цивілізованого відпочинку жителів та гостей області, проведення еколого-просвітницької роботи.Одним із таких затишних куточків є садиба Крушельницького лісництва (лісничий С.О. Масендич). Ще з дороги це місце привертає увагу. Ця локація приваблює відвідувачів, адже тут є місця для відпочинку, сюди привозять малечу на екскурсії, а молодята - проводять фотосесії. Також допитливим є змога почерпнути знання зі стендів, які містять чимало інформації про лісництво і не тільки.


Зима не за горами. З метою благоустрою та сприянню естетичної привабливості працівниками здійснено облаштування території власного лісництва. Взявши в руки лопати, мітли, граблі, працівники прибирали опале листя, скосили сухі рослини, пізніше було зібрано та вивезено це листя і залишки рослин у компостну яму. Також було підготовлено грунт для того, щоб наступного року висіяти лікарські рослини і цінні лісоутворуючі породи. Запаслися і дровами для опалення контори.

Така праця, зазначають працівники лісництва, не лише створює затишним робоче місце, а й згруповує колектив. Тому й всюди видно господарність та порядок, творчий підхід до справи.

ІГОР КОРЧИНСЬКИЙ,
помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт