Підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

IMG_0730
Вчора спільною комісією з представників відділу освіти Сколівської РДА та НПП "Сколівські Бескиди" підбито підсумки виставки-конкурсу на кращу новорічну композицію. Особливістю цьогорічного конкурсу було це, що він проходив в рамках виконання проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджується Українським товариством охорони птахів (ТОП) – представником міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International в Україні, у співпраці та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

IMG_0706
Серед експонатів учні представили, зокрема, ялинки із макаронних виробів, новорічні іграшки зі пластикових пляшок та інших матеріалів, композиції із паперу та картону, сірників та фольги тощо.
IMG_0715
IMG_0718
IMG_0720

Мета виставки-конкурсу: виховання шкільної молоді в дусі бережливого ставлення до природи, пропаганда серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності. Конкурс дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх; побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробуджує в їхніх думках співчуття та розуміння життя в його проявах.
IMG_0722
Виставка вийшла надзвичайно гарною, цікавою, веселою і барвистою. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою.

Результати конкурсу-виставки

Номінація новорічна композиція (новорічний вінок, новорічний букет, новорічна картина)
- серед учнів 1-6 класу

1 місце - Ковальчук Сергій, учень 3 класу Орівської ЗОШ І-ІІ ст..
2 місце - розділили Бандурович Юлія, учениця 4 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Приндак Софія, учениця 1-А класу Сколівської ЗОШ І ст..
3 місце - розділили Ярош Євгеній, учень 2-а класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Малісевич Вероніка, учениця 6 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст..

IMG_0709
номінація- стилізована ялинка і сюжетна композиція
- серед учнів 1-6 класу

1 місце - Демян Богдан, учень 1 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст..
2 місце - розділили Солонинка Тетяна, учениця 1 класу, Ямельницької ЗОШ 1 ст. та Джуфер Вікторія, учениця 1 класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст..
3 місце - розділили Комарницька Марія, учениця 1 класу Задільської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Дячишин Андріана, учениця 5 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст..

IMG_0710
- серед учнів 7-11 класу
1 місце - Мідянка Юрій 7 клас Сможенська ЗОШ І-ІІ ст.
2 місце -Кінаш Лілія, учениця 5(9) б класу Сколівської академічної гімназії
3 місце - розділили Габрусь Михайло, учень 8 класу Довжківської ЗОШ І-ІІ ст. та Савчин Марта, учениця 7 класу Орівської ЗОШ І-ІІ ст..

номінація- стилізована ялинка і сюжетна композиція
- серед учнів 7-11 класу