Підсумки конкурсів на кращий малюнок і твір на тему “Людина і ліс”

В рамках проведення Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" та міжнародного проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджує впроваджує Українське товариство охорони птахів (ТОП) в партнерстві й за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) в НПП "Сколівські Бескиди" проходив конкурс на кращий малюнок «Людина і ліс» - для учнів 1-4 класів та на кращий твір за темою «Людина і ліс» - для учнів 5-8 класів. Головною метою конкурсу було підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.

Організатори конкурсу були: Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Українське товариство охорони птахів, національний природний парк „Сколівські Бескиди” та відділ освіти Сколівської РДА.

Розглянувши і проаналізувавши роботи, подані на конкурс, журі вирішило:
Членами журі було підведено підсумки конкурсу на кращий малюнок і твір на тему «Людина і ліс» . Розглянувши і проаналізувавши роботи, подані на конкурс, журі вирішило:
1. Нагородити грошовими преміями переможців конкурсу на кращий малюнок на тему «Людина і ліс» (серед учнів 1-4 класів):
Перше місце – Свистун Вікторія, учениця 1 класу Коростівської ЗОШ І-ІІ ст.
Друге місце – Канінець Віктор, учень 2 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.;
Сюшко Валентина, учениця 4 класу Ялинкуватської ЗОШ І-ІІ ст.
Третє місце – Бугрій Ілона, учениця 1 класу Сможенської ЗОШ І-ІІ ст.;
Гадема Марія, учениця 4 класу Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст.

2. Нагородити грошовими преміями переможців конкурсу на кращий твір на тему «Людина і ліс» (серед учнів 5-8 класів)
Перше місце – Свистун Ярослав, учень 8 класу Коростівської ЗОШ І-ІІ ст.
Друге місце – Кожан Віталій, учень 5 класу Головецької ЗОШ І-ІІ ст.;
Синевудський Дмитро, учень 5 класу Орівської ЗОШ І-ІІ ст.
Третє місце – Денькович Андріана, учениця 5 класу Тухольківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»;
Лесів Сніжана, учениця 8 класу Хащованської ЗОШ І-ІІ ст.

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої роботи