Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Пам’ятаймо про правила поведінки у природних екосистемах під час спекотних днів!

Департамент екології та природних ресурсів вкотре звертається до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні із вогнем у лісових масивах під час спекотних літніх днів. Кожний необдуманий та безвідповідальний вчинок під час розведення вогню містить в собі небезпеку для довкілля. Залишене без нагляду вогнище, кинутий сірник, або навіть викинута склянка під променями сонця можуть спровокувати масштабну лісову пожежу, а неконтрольоване випалювання сухої стерні або побутових відходів, зокрема, поблизу торфополів – затяжне, багатоденне горіння торфу. Пожежі завдають величезної шкоди довкіллю, створюють загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та можуть призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.

Пам'ятаймо, що дотримання вимог правил пожежної безпеки у спекотний період дозволяє зарадити виникненню пожежних ситуацій на території області.
Одночасно, департамент екології та природних ресурсів звертається до всіх мешканців Львівщини бути вкрай обережними під час відпочинку на водних обʼєктах та дотримуватися елементарних правил поведінки на воді. Особливо звертаємо увагу батьків: не відпускайте дітей без нагляду до води, не залишайте їх на самоті.

Памʼятаймо: купатися можна тільки на облаштованих пляжах, на яких чергують рятувальники. Ні в якому разі не можна купатися в місцях, біля яких розміщені щити з написом «Купатися суворо заборонено!».

Довідково: У період спекотної погоди, що має пожежонебезпечний характер, забороняється розводити багаття у лісах, заїжджати транспортом на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів), відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки, палити та кидати непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, виготовлені з горючих або здатних тліти матеріалів, самовільно спалювати рослини та їх залишки.

Департамент екології та природних ресурсів
Львівської ОДА

Коментарі