Пакети завдань для учнів початкових класів передано відділу освіти Сколівської РДА

Сьогодні, 26 січня 2016 року, представниками національного природного парку «Сколівські Бескиди» та державного підприємства «Сколівське лісове господарство» передано 1600 примірників робочих зошитів «Мої Карпати» («Зима», «Весна», «Літо» і «Осінь») відділу освіти Сколівської РДА, виготовлених в рамках виконання проекту «Підвищення рівня екологічної свідомості учнів початкових класів гірських районів Львівської області (Сколівський, Старосамбірський та Туріквський) в рамках конкурсу "Краща громадська екологічна ініціатива".

Фінансування цього видання здійснено за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у Львівській області та державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Видання «Мої Карпати» призначене для учнів ІІ-IV класів початкових шкіл в рамках Програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Природознавство». Видання включає чотири пакети з завданнями на пори року- «Осінь», «Зима», «Весна» та «Літо». Кожне завдання містить опис виконання, допоміжні матеріали та аркуші для запису результатів спостережень. Завдання призначені для самостійного виконання учнями в школі та вдома.

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи