Озеленення рекреаційної зони «Водоспад Гуркало»

Єднання з живою природою дуже важливо для емоційного та фізичного благополуччя людини. Однак не менш важливо, щоб прилегла до водоспаду Гуркало територія, була красивою. Саме тому такою популярністю користуються послуги благоустрою ділянок і озеленення. Вони дозволяють створити затишний і позитивний мікроклімат, а також гармонію навколишньої території.

Крушельницьке лісництво продовжує брати активну участь в акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена країна». Після успішного озеленення Корчинської школи продовжуємо озеленювати Корчин, а саме рекреаційну зону «Водоспад Гуркало».

Акція відбулася 9 жовтня за участі місцевої влади, а саме старости села КОМАРНИЦЬКОГО М.Д., місцевих жителів і працівників лісництва. Та було висаджено молоді саджанці дуба, ялиці, липи, яблуні і калини. Учасники акції очікують, що дерева гарно приживуться. Про їх комфортний ріст обов’язково подбають працівники лісництва.

Створення нових лісових насаджень справа хоч і не легка, проте благородна. По-секрету кажучи, кожен лісник, окрім праці, вкладає у цю роботу ще й частинку душі.
ЗРОБІТЬ ЩОСЬ КОРИСНЕ. САДІТЬ ДЕРЕВА, ЩОБ БУЛО ДЕ ГУЛЯТИ І ДИХАТИ ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ.

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва