Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Озеленення рекреаційної зони «Водоспад Гуркало»

Єднання з живою природою дуже важливо для емоційного та фізичного благополуччя людини. Однак не менш важливо, щоб прилегла до водоспаду Гуркало територія, була красивою. Саме тому такою популярністю користуються послуги благоустрою ділянок і озеленення. Вони дозволяють створити затишний і позитивний мікроклімат, а також гармонію навколишньої території.

Крушельницьке лісництво продовжує брати активну участь в акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена країна». Після успішного озеленення Корчинської школи продовжуємо озеленювати Корчин, а саме рекреаційну зону «Водоспад Гуркало».

Акція відбулася 9 жовтня за участі місцевої влади, а саме старости села КОМАРНИЦЬКОГО М.Д., місцевих жителів і працівників лісництва. Та було висаджено молоді саджанці дуба, ялиці, липи, яблуні і калини. Учасники акції очікують, що дерева гарно приживуться. Про їх комфортний ріст обов’язково подбають працівники лісництва.

Створення нових лісових насаджень справа хоч і не легка, проте благородна. По-секрету кажучи, кожен лісник, окрім праці, вкладає у цю роботу ще й частинку душі.
ЗРОБІТЬ ЩОСЬ КОРИСНЕ. САДІТЬ ДЕРЕВА, ЩОБ БУЛО ДЕ ГУЛЯТИ І ДИХАТИ ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ.

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі