Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Особливості функціонування національних природних парків на території Львівської області

Під такою назвою пройшов семінар 28 листопада в с. Коростів Сколівського району Львівської області. В ході проведення семінару були проведені доповіді директорів національного природного парку "Сколівські Бескиди" та "Яворівський.

Основним і дуже актуальним питанням, яке тут піднімалось було створення національного природного парку "Бойківщина" на території Турківського району. Важливою передумовою для створення на території Турківщини НПП є також обставини, що тут з 1998 року функціонує регіональний ландшафтний парк "Надсянський", який є складовою частиною першого в Європі тристороннього міжнародного резервату біосфери "Східні Карпати" й на значному відтинку державного кордону між Україною та Польщею в долині верхнього Сяну межує з центральною частиною резервату - Бещадським Парком Народовим, а також нмзка природоохоронних об'єктів загальнодержавного й місцевого значення.

Дуже цікавою була доповідь Марискевич О.Г. (заступник директора з наукової роботи Інституту екології Карпат). Оксана Георгівна давно в природозаповідних колах відома як захисник екологічних інтересів.

На закінчення семінару учасники відвідали еколого-просвітницький центр Бутивлянського лісництва НПП "Сколівські Бескиди".

Прес служба НПП "Сколівські Бескиди

Коментарі