Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Олександр Ковальчук: Всі конкурсні відбори будуть проходити виключно у відкритому режимі із залученням громадськості та представників ЗМІ

Як вже повідомлялося, вперше в історії Державного агентства лісових ресурсів на відкритий конкурс виставлено 47 вакансій директорів держпідприємств із сфери управління. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають відповідну вищу освіту або післядипломну освіту в галузі управління. Також необхідною умовою є наявність 5-річного стажу в лісовій галузі на керівній посаді. Більш детально кожен може ознайомитися з переліком вакансій та умовами участі в конкурсі на сайті Держлісагенства.

- Хочу зазначити, що конкурс уже викликав великий суспільний інтерес, оскільки, до комісії з перших дні вже подано більше 50 заяв, - зазначив Голова Державного агентства лісових ресурсів Олександр Ковальчук на прес-конференції в ІА «Укрінформ», – молодшому кандидату 29 років, а старшому – 61. Дуже приємно, що серед претендентів є і жінки. Так, одна претендентка має три вищі освіти. Прийом документів триває. Тому, закликаю спробувати свої сили насамперед молодих людей із сучасною освітою та готовністю змінювати власну країну. Усіх хто прагне в Україні працювати за європейськими принципами.

Також Олександр Ковальчук особливо підкреслив, що до складу конкурсної комісії, окрім спеціалістів Держлісагентства, запрошено також представників профспілок та громадськості. Крім цього всі конкурсні відбори будуть проходити виключно у відкритому режимі із залученням громадськості та представників ЗМІ.

Прес-служба Держлісагентства

Коментарі