Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Оголошено новорічний конкурс

На початку грудня кожного року НПП «Сколівські Бескиди» та відділи освіти Сколівської міської ради та Козівської сільської ради організовують конкурс між учнями шкіл та вихованцями гуртків на кращу новорічну композицію.МЕТА КОНКУРСУ: виховання шкільної молоді в дусі бережливого ставлення до природи; пропаганда із збереження хвойних дерев; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок по виготовленню новорічних подарунків та стилізованих ялинок.
НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ: Новорічна композиція повинна бути виконана учнями в довільній формі (новорічний вінок, новорічний букет, новорічна картина, колаж); стилізована ялинка з природного матеріалу.
При оформленні не допускається використання штучних матеріалів ( пінопласту, пластику, поліетиленові пакети). Куплені композиції зі штучного матеріалу на конкурс-виставку не приймаються.
Композиції подаються до НПП « Сколівські Бескиди». Термін подачі – до 15 грудня 2021 року. Композиції подані на конкурс не повертаються, а використовуються для оформлення еколого-просвітницьких центрів.
Підведення підсумків – 17 грудня 2021 року.
Виконавці найкращих композицій будуть нагороджені грошовими преміями.

Прес-служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі