Оголошено конкурс «ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ 2022»

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації організовує конкурс "Життя без сміття 2022», присвячений Всесвітньому дню переробки, який прийнято відзначати 15 листопада.

Метою конкурсу є формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, привернення уваги до актуальної проблеми сучасності – засмічення, знайдення шляхів подолання даної проблеми.
Національний природний парк надіслав умову та положення щодо конкурсу на ТГ: Сколівську, Східницьку, Козівську та Славську.
Учасники конкурсу повинні надіслати роботи та інформацію про автора (авторів) на поштову адресу департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м. Львів, 79026), зазначивши на листі для участі у конкурс «Друге життя відходів: від сортування до переробки» та їх електронний варіант на електронну скриньку ekofondyloda@gmail.com.
Переможці конкурсу нагороджуються сертифікатами та призами.

Конкурс проводиться на добровільних засадах з 06.10.2022 до 10.11. 2022 і відкритим для дітей 6-15 років.
Просимо долучитися до організації конкурсу на місцях в рамках проведення заходів з екологічної освіти.

Прес-служба
НПП «Сколіські Бескиди»