Оголошені результати конкурсів

конкурс на кращий дитячий малюнок та твір за темою «Людина і ліс»

На території Сколівщини проходили конкурси на кращий малюнок та кращий твір за темою „Людина та ліс”. Конкурси проводились з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі НПП «Сколівські Бескиди» проводить конкурс на кращий дитячий малюнок та твір за темою «Людина і ліс».

Членами журі було підведено підсумки конкурсу на кращий малюнок і твір на тему «Людина і ліс». Розглянувши і проаналізувавши роботи, подані на конкурс, журі вирішило:

1. Нагородити цінними призами переможців конкурсу на кращий малюнок на тему «Людина і ліс» (серед учнів 1-4 класів):

Перше місце – Савуляк Христина учениця 3 класу Сопітської ЗОШ І-ІІ ст., Денькович Ігор, учень 3-А класу Сколівської ЗОШ І ст.

Друге місце – Поясник Ангеліна, учениця 3 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст., Малетич Олександр, учень 1 класу, Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

Третє місце – Самара Володимир, учень 4 класу Завадківської ЗОШ І-ІІІ ст., Ульмер Ольга, учениця 4 класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.

конкурс на кращий дитячий малюнок та твір за темою «Людина і ліс»

2. Нагородити цінними призами переможців конкурсу на кращий твір на тему «Людина і ліс» (серед учнів 5-8 класів):

Перше місце – Федович Василина, учениця6 класу Головецької ЗОШ І-ІІІ ст..

Друге місце – Лесів Соломія, учень 6 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст., Василів Соломія, учениця 6 класу Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ»

Третє місце – Кривецька Руслана, учениця 7 класу Завадківської ЗОШ І-ІІІ ст., Іваник Діана, учениця 8 класу Сопітської ЗОШ І-ІІ ст.

Ми щиро вдячні всім учасникам цих конкурсів за участь!

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої діяльності