Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Облаштування рекреаційної зони «Водоспад Гуркало»

Облаштування території рекреаційної зони полягає в розробленні пропозицій щодо рекреаційного освоєння земель, придатних для цих цілей та формування рекреаційної системи, яка здатна задовольнити потреби населення в масовому відпочинку зараз і на перспективу.


Так, у Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди» облаштовують рекреаційну зону – «Водоспад Гуркало», що знаходиться в урочищі «Велика Річка» неподалік села Корчин.
Облаштування рекреаційної зони «Водоспад Гуркало» передбачає створення нових місць тимчасового відпочинку, зменшення рівня забруднення та покращення екологічного стану території, встановлення інформаційних стендів та заборонних знаків.

Рекреаційна зона «Водоспад Гуркало» передбачає перетворення занедбаного майданчика на культурно-привабливу територію для дозвілля громадян. Розчистка місцевості від небезпечних дерев і чагарників, облаштування місця під вогнище, встановлення лав, встановлення столів з лавами, оглядового майданчику.
Зараз, і в майбутньому, буде продовжена робота на території рекреаційної зони. Вже встановили три столи з лавами, дві лавки для відпочинку біля вогню. Також встановили два дерев'яні пішохідні переходи через річку «Велика Річка». Цьогоріч планується провести капітальний ремонт моста біля села і дороги на водоспад.


І зараз, надзвичайно приємно чути позитивні відгуки про зміни, які відбулись біля водоспаду. Інколи люди просто підходять і дякують за те, що робиться. Ми працюємо, щоб нашим відвідувачам було комфортно відпочивати.

Сергій Масендич,
Лісничий Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі