Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


ОБГОВОРЕННЯ плану лісогосподарських заходів на 2022 рік

На виконання розпорядження Львівського ОУЛМГ від 01.12.2015 року «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ», рішень Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року №77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» та від 27 вересня 2018р. №249 «Про впорядкування лісокористування у Львівській області та внесення доповнень до рішення обласної ради від 16.02.2016 № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області», в об’єднаних громадах на території НПП «Сколівські Бескиди» проводяться обговорення запланованих лісогосподарських заходів на 2022 рік.

Так, 16 грудня 2021 року в Боринській селищній раді Самбірського району, постійною комісією з питань охорони навколишнього середовища було обговорено інформацію про заплановані рубки на 2022 рік в межах Боринської ТГ.
23.12.2021 року відбулась чергова XV сесія VIII демократичного скликання у Східницькій селищній раді Дрогобицького району, де за участі представників НПП «Сколівські Бескиди» були розглянуті та обговорені заплановані лісогосподарські заходи на 2022 рік на території Східницької ТГ.
Також було обговорено плани рубок на 2022 рік в межах Сколівської територіальної громади на виконкомі Сколівської міської ради 23 грудня 2021 року.
Інформацію про заплановані заходи на 2022 рік та календарний план обговорень по територіальних громадах можна знайти на офіційному веб-сайті НПП «Сколівські Бескиди» https://skole.org.ua/ в розділі «Механізми громадського контролю», а саме:
• Рубрика «Громадські слухання»:

Календарний план обговорень з місцевими громадами запланованих рубок формування і оздоровлення лісів по НПП “Сколівські Бескиди” на 2022 рік


• Рубрика «Плани проведення рубок»:

План проведення рубок формування і оздоровлення лісів, інших заходів повязаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства по НПП “Сколівські Бескиди” на 2022 рік

Відділ лісового господарства
та відтворення екосистеми
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт