Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Оазис у Крушельниці

Якщо Ви захочете помилуватись розкішно-запашним квітуванням завітайте у Крушельницьке лісництво нацпарку. Його гордістю є вічнозелений тризуб з кипарисовика горіхоплідного, який є найбільшим в Україні, де відвідувачі із захопленням фотографуються.


Влітку тут розквітає більшість лікарських рослин, які в цей період накопичують максимальну кількість біологічно-активних речовин.  Милує людське око цілюща та лікувальна ехінацея пурпурова, гісоп лікарський, календула, м'ята «Золотий ювілей», м'ята ментолова, лаванда. Саме зараз розпочинається заготівля лікарської рослинної сировини, котра слугуватиме цілющим джерелом у профілактиці чи лікуванні різних захворювань.

На базі лісництва діє еколого-просвітницький центр, метою якого є виховання екологічного мислення та культури, бережливого ставлення до природи та довкілля у дітей шкільного віку, студентів та місцевого населення.

Головним завданням роботи центру є донести до громадськості проблеми, пов’язані з екологічним станом навколишнього середовища та наочно показати наслідки людської діяльності в сфері поводження з відходами, а також навчити відвідувачів як правильно сортувати сміття. Центр облаштований стендами на відповідну тематику, інтерактивною дошкою для проведення занять.
Діти, дорослі з цікавістю приходять сюди, розглядають, фотографуються. Але краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати. Тому якщо будете поряд – завітайте і переконайтесь у вмінні наших працівників працювати і господарювати зі смаком та з любов’ю, а також продегустуйте місцеві трав’яні чаї та оберіть корисний чай саме для себе. Подбайте про своє здоров'я завчасно.

А хто не має можливості побувати вживу, тепер кожен може віртуально відвідати лісництво за посиланням https://goo.gl/maps/xdecpSqwTwCEMm8w9
 

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі