Оазис у Крушельниці

Якщо Ви захочете помилуватись розкішно-запашним квітуванням завітайте у Крушельницьке лісництво нацпарку. Його гордістю є вічнозелений тризуб з кипарисовика горіхоплідного, який є найбільшим в Україні, де відвідувачі із захопленням фотографуються.

Влітку тут розквітає більшість лікарських рослин, які в цей період накопичують максимальну кількість біологічно-активних речовин.  Милує людське око цілюща та лікувальна ехінацея пурпурова, гісоп лікарський, календула, м'ята «Золотий ювілей», м'ята ментолова, лаванда. Саме зараз розпочинається заготівля лікарської рослинної сировини, котра слугуватиме цілющим джерелом у профілактиці чи лікуванні різних захворювань.

На базі лісництва діє еколого-просвітницький центр, метою якого є виховання екологічного мислення та культури, бережливого ставлення до природи та довкілля у дітей шкільного віку, студентів та місцевого населення.

Головним завданням роботи центру є донести до громадськості проблеми, пов’язані з екологічним станом навколишнього середовища та наочно показати наслідки людської діяльності в сфері поводження з відходами, а також навчити відвідувачів як правильно сортувати сміття. Центр облаштований стендами на відповідну тематику, інтерактивною дошкою для проведення занять.
Діти, дорослі з цікавістю приходять сюди, розглядають, фотографуються. Але краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати. Тому якщо будете поряд – завітайте і переконайтесь у вмінні наших працівників працювати і господарювати зі смаком та з любов’ю, а також продегустуйте місцеві трав’яні чаї та оберіть корисний чай саме для себе. Подбайте про своє здоров'я завчасно.

А хто не має можливості побувати вживу, тепер кожен може віртуально відвідати лісництво за посиланням https://goo.gl/maps/xdecpSqwTwCEMm8w9

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва