Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


НПП «Сколівські Бескиди» відвідала делегація з Шацького НПП

НПП «Сколівські Бескиди» відвідала делегація з Шацького НПП

12-14 лютого 2015 року наш парк відвідала делегація Шацького національного природного парку, який розташований у Волинській області України. Був створений в 1983 році з метою охорони рідкісних природних комплексів на Шацьких озерах. Територія парку охоплює західну частину регіону Полісся.

Цього року наша делегація відвідувала Шацький НПП і з цього часу між цими двома установами склались дружні, теплі стосунки. Та і багато спільного в роботі, одне підпорядкування однакові лісівничі питання, спільне бачення еколого-освітньої діяльності, цікавість в обміні наукових досліджень.

Звичайно і багато різного: це і природний регіон, різноманітність тваринного і рослинного світу, різні послуги в рекреаційній діяльності. Все те і є питанням для обговорення підчас нашої зустрічі. Врезультаті обговорення та проведених екскурсій багато чого буде запозичено, що пізніше і використано в роботі обох установ. Успішні практики кожної установи знайдуть своє відображення в подальшому в інших колективах.

НПП «Сколівські Бескиди» відвідала делегація з Шацького НПП

Результатом цієї зустрічі було підписання угоди, яка передбачає і подальшу співпрацю цих двох природоохоронних установ для вирішення спільної мети - збереження та примноження природної краси нашої України для подальших поколінь.

Прес-служба НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі