Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


НПП “Сколівські Бескиди” учасник кластеру сільського туризму

В четвер, 7 грудня, в м. Сколе відбулася робоча зустріч представників райдержадміністрації, районної ради, районного центру зайнятості, голів місцевих рад Сколівщини із власниками садиб, готельно-відпочинкових комплексів, фермерських господарств, представниками НПП "Сколівські Бескиди", заповідника "Тустань", Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету в рамках стратегічної сесії кластеру сільського туризму Сколівського гірського району. В роботі взяла участь також начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.


Захід проводиться в рамках проекту Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні «Сільський зелений туризм – від роз’єднаних садиб до територіальних кластерів» (проект ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) та проект USAID «Програма підтримки».

Презентували Паспорт кластеру сільського туризму Сколівського гірського району та визначились із стратегічними ідеями і першочерговими заходами. Кластер сільського туризму Сколівського гірського району направлений на розвиток краєзнавчо-етнографічного, екологічного та відпочинкового туризму на базі співпраці сільських садиб та міні-готелів, закладів харчування, виробників традиційної та екологічної продукції, самодіяльних фольклорних груп, природоохоронних та історико-охоронних установ.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі