Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


НПП “Сколівські Бескиди” прийняв учасників конференції

14-15 жовтня ц.р. на базі Інституту екології Карпат НАН України та Державного природознавчого музею НАН України (м.Львів) було проведено 1-ї всеукраїнську наукову конференцію з міжнародною участю «Біологія та екологія ґрунтів». Співорганізатором конференції виступив НПП «Сколівські Бескиди». Проведення конференції дозволило констатувати, що такі заходи збагачують педобіологів екологічними трактуваннями ґрунтових процесів, а екологів – розумінням ролі живих організмів у трансформації речовин та енергії у педосфері.
4

На конференції було заслухано 26 доповідей на пленарних та секційних засіданнях, які стосувалися двох напрямів: «Екологія поширення ґрунтових організмів», де було висвітлено екологічні особливості та адаптаційні пристосування різних розмірних груп ґрунтової біоти до едафічного середовища, а також антропогенні фактори їх диференціації та «Біотична активність ґрунтів зональних та антропогенно трансформованих екосистем» з результатами досліджень ензиматичної та інтегральної активності ґрунтів різних регіонів України за різних форм антропогенного впливу, включаючи забруднення едафотопів важкими металами та іншими токсичними сполуками. За результатами досліджень учасників конференції було опубліковано матеріали, які налічують 42-є тез доповідей. Очну участь у конференції взяли 47 осіб.
Учасники конференції звернули увагу на потребу координації досліджень ґрунтового блоку наземних екосистем та схвалили ініціативу співробітників Інституту екології Карпат НАН України й Державного природознавчого музею НАН України щодо проведення тематичних конференцій, які є взаємокорисними для педобіологів та педоекологів, тому пропонують проводити такі конференції й надалі.

5
Учасники конференції взяли участь в екскурсії на території НПП «Сколівські Бескиди», де мали можливість ознайомитися з одним із найбільш відвідуваних маршрутів до водоспаду на р. Кам»янка та унікальним оліготрофним торфовищем – болото «Журавлине».

6

Прес-служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт